Wersja mobilna witryny ProfessionalCare24

2017-11-17

Opiekun miesiąca - Październik !!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o październikowym laureacie comiesięcznego konkursu "OPIEKUN MIESIĄCA". Kolejnym zwycięzcą naszego cyklu jest Pani Beata z Bydgoszczy. Nagrodą w konkursie jest Voucher na zakupy o wartości 400 PLN do sieci sklepów ROSSMANN oraz okolicznościowy dyplom. Szczerze gratulujemy p. Beacie i z niecierpliwością wyczekujemy możliwości nagrodzenia kolejnych naszych lojalnych Opiekunów.

Pani Beata była od początku brana pod uwagę jako mocny kandydat do tytułu OPIEKUNA MIESIĄCA. Znamy się już od kilku lat i możemy na jej temat powiedzieć dużo dobrego. Mimo nie zawsze łatwych podopiecznych nigdy nie narzekała. W rozmowach z nami o seniorach wypowiada się zawsze z empatią i zrozumieniem. Z pewnością praca jest dla niej czymś więcej niż zwykłą koniecznością. Panią Beatę cechuje również wysoki poziom kultury osobistej oraz ludzka życzliwość widoczna w każdej rozmowie telefonicznej.

Ponieważ p. Beata przebywa obecnie w Niemczech w późniejszym terminie wstawimy jej list z podziękowaniami za kilka lat owocnej współpracy.

 

REKRUTACJA 24/7

534 934 134

APLIKUJ TERAZ

* pola wymagane
Nie znasz języka a masz
doświadczenie?
zobacz kursy języka niemieckiego
Znasz język Niemiecki a nie masz
doświadczenia?
zobacz kursy dla opiekunek