Wersja mobilna witryny ProfessionalCare24

2017-07-11

OPIEKUN MIESIĄCA - Pierwsza laureatka!!!

           Mamy przyjemność poinformować o pierwszym laurecie konkursu - "OPIEKUN MIESIĄCA". Wyłonienie zwycięzcy okazało się nie lada wyzwaniem. Spośród kilkunastu naprawdę mocnych kandydatów, ostatecznie została wybrana Pani Jolanta z Grudziądza. Nagrodą w konkursie był Voucher na zakupy w drogeriach Douglas o wartości 400 PLN oraz okolicznościowy dyplom. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyźni i zachęcamy pozostałych kandydatów do wytężonej pracy - kolejna nagroda do zdobycia już za miesiąc!!!

          Wybór Pani Joli naprawdę nie był przypadkowy. Jej zaangażowanie w pracę, solidność i odpowiedzialność może być przykładem do naśladowania. Trafnym podsumowaniem naszej 3-letniej współpracy są słowa podziękowania ze strony p. Dyrektor, które pojawiły się na dyplomie:

"Dziękujemy Pani za profesjonalizm i pełne zaangażowanie w pracę. Doceniamy Pani kompetencje, otwartość, miłą współpracę oraz zadowolenie podopiecznych. Zawsze można było na Panią liczyć"

Pani Jola zdecydowała osobiście odebrać nagrodę w naszej firmie. Dzięki temu przekazała nam również krótki opis jak rozpoczęła się jej przygoda z Professional Care. Zamieszczamy go poniżej:

 

REKRUTACJA 24/7

534 934 134

APLIKUJ TERAZ

* pola wymagane
Nie znasz języka a masz
doświadczenie?
zobacz kursy języka niemieckiego
Znasz język Niemiecki a nie masz
doświadczenia?
zobacz kursy dla opiekunek