Wersja mobilna witryny ProfessionalCare24

O Nas

Professional Care 24 to renomowana agencja pracy, specjalizująca się w całodobowej opiece domowej na terenie Niemiec. Początki naszej działalności sięgają roku 2010. Pod marką Professional Care 24 działamy od 2013 roku. Przez lata naszej wspólnej ciężkiej pracy i doświadczeń udało nam się zyskać zaufanie setek klientów w Niemczech. Dzięki naszym staraniom bezustannie napływają do nas oferty pochodzące z całych Niemiec.

W związku z nieustannym rozwojem firmy prowadzimy stały nabór na stanowisko Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech. Mamy nadzieję, że poniższy opis naszych największych atutów zachęci Cię do skontaktowania się z Nami i zgłoszenia swojej kandydatury.

1. 100% legalne zatrudnienie

Wszystkie nasze opiekunki są zatrudniane w pełni legalny sposób - dostosowany do bieżących przepisów w Polsce, Niemczech oraz Unii Europejskiej. Odprowadzamy wszystkie składki do ZUS od kwoty przeciętnego wynagrodzenia, które w roku 2018 wynosi 4443 PLN. W imieniu naszych opiekunek wnioskujemy również o druk A1 oraz kartę EKUZ – dokumenty potwierdzające legalność zatrudnienia i umożliwiające korzystanie ze świadczeń zdrowotnych na terenie Niemiec. Przykładamy wielką wagę do legalności zatrudnienia, o czym świadczy przynależność naszej agencji do - największej i najbardziej prestiżowej organizacji w Polsce zrzeszającej polskich pracodawców świadczących usługi transgraniczne – Inicjatywy Mobilności Pracy. Korzystamy również z usług najlepszej w Polsce Kancelarii prawniczej zajmującej się tematyką delegowania pracowników. Dzięki wsparciu tak wielu fachowców jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo i pełną legalność pobytu w Niemczech.

 

2. ZUS od średniej krajowej

W toku poszukiwań zatrudnienia w Niemczech jako opiekun/opiekunka osób starszych możecie Państwo natknąć się na najróżniejsze propozycje/formy zatrudnienia. Od tych, które nazwalibyśmy obchodzeniem, naginaniem prawa do jawnych oszustów, czy nawet osób proponujących nielegalne zatrudnienie – tzw. „prywatne wyjazdy”. Nasza firma proponuje bardzo korzystne warunki zatrudnienia.
W Professional Care 24 wszyscy opiekunowie mają odprowadzane składki na ubezpieczenie społeczne od kwoty średniej krajowej – w 2018 roku wynosi ona 4443 PLN. Dzięki temu już dziś w razie nieszczęśliwego wypadku lub zachorowania otrzymujecie Państwo wysokie świadczenia, a w przyszłości uzyskacie prawo do wysokiej emerytury.

 

3. Wysokie wynagrodzenie netto

Dla naszych opiekunów staramy się negocjować jak najwyższe stawki od klientów niemieckich. Jest ono oczywiście uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego, posiadanych kwalifikacji oraz zakresu obowiązków na danej ofercie. Podstawowe stawki sięgają nawet 1500 EURO. Poza tym dodatkowo premiujemy pracę w okresach świątecznych. Na przykład w tym roku dla wszystkich osób pracujących w grudniu i styczniu przewidziano bardzo wysoką premię sięgającą nawet 400 EURO netto.

 

4. Sprawdzone miejsca pracy

Nasi przedstawiciele na terenie Niemiec na bieżąco monitorują sytuację u podopiecznych. My również, dzięki stałemu kontaktowi z opiekunami posiadamy bieżące informacje o stanie zdrowa seniorów oraz zakresie obowiązków. Wszystkie nowe oferty pochodzą ze sprawdzonych niemieckich agencji.

 

5. Pomoc koordynatora na terenie Niemiec

Współpracujemy z wieloma agencjami na terenie Niemiec, które w razie potrzeby służą natychmiastową reakcją. Pomagają oni w załatwieniu bieżących sytuacji wynikłych na miejscu pracy oraz dążą do zoptymalizowania relacji pomiędzy seniorem a opiekunką. Opiekunki nie są zostawiane z problemem same. Wspólnie i efektywnie je rozwiązujemy.

 

REKRUTACJA 24/7

534 934 134

APLIKUJ TERAZ

* pola wymagane
Nie znasz języka a masz
doświadczenie?
zobacz kursy języka niemieckiego
Znasz język Niemiecki a nie masz
doświadczenia?
zobacz kursy dla opiekunek